Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Prasówki

W trakcie czwartkowej sesji Bitcoin zarówno na placu kasowym, kiedy i na placu kontraktów terminowych osuwa się poniżej poziomu 8 tysięcy dolarów tracąc około 3% i spadając siódmą sesję z urzędu. Od listopadowych maksimów kurs BTC osuwa się już o 20% a jeśli dynamika spadków zostanie utrzymana, to inwestorzy wkrótce powinni spodziewać się testu półrocznych dołków na wysokości 7250 dolarów.
Bitcoin z jeszcze większą siłą sprzedażową

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Sygnały polecane przez analizę techniczną wyraźnie wskazują, że Bitcoin że stanowić przed sobą dalsze i aktywne spadki. Próba aprecjacji i wybicia poziomu 10 tysięcy dolarów na przełomie miesiąca została uwięziona przez strefę oporu stosowaną na minimach z czasu wakacji, co spowodowało korektę spadkową zamykając kurs BTC w bardzo wąskim niedźwiedzim kanale. W rezultacie najstarsza z kryptowalut spada poniżej 200-okresowej średniej ruchomej (pierwszy raz od maja) i odchodzi od siedmiu sesji. Czwartek jest ukoronowaniem niedźwiedziego sentymentu doprowadzając do wybicia okrągłego wsparcia na wysokości 8 tysięcy dolarów:

Kliknij i zacznij zarabiać

„Price Action widziane na Bitcoinie jest kontynuacją scenariuszy, które kształciły się ostatniego lata. Niskie wolumeny, brak nowych środków przychodzących do ekosystemu oraz liczne rozwoje rynku prac, złota oraz obligacji, wszystko to cieszy, że inwestorzy stracili zainteresowanie cyfrową klasą aktywów” – dla Bloomberga komentował Jeff Dorman, dyrektor ds. inwestycji w firmie inwestycyjnej Arca.

Jak zawsze w przypadku kryptowalut, analitycy mają istotny kłopot z przeznaczeniem co jest istotnym katalizatorem deprecjacji BTC. Wielu uważa na koniec kryptowalutowy w Chinach – chociaż pierwsze nagłówki wskazywały, że Świat Zabiegu będzie wspomagał rozwój technologii blockchain to nowe działania przyniosły próby ograniczenia tradingu w oparciu o cyfrowe aktywa.

Regulatorzy gospodarczy w współczesnej branże świata wystosowali ostrzeżenia wzywające do zaprzestania prace na placu kryptowalutowym, ostrzegając jednocześnie przed nielegalnym działaniem giełd cyfrowych aktywów.

 

zobacz również aspen holding logowanie

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments