Doradca inwestycyjny

Doradca inwestycyjny Bychawa

Prasówki

Czym stanowi mon fex ? Monfex jest dosyć młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona została ona do handlu z zastosowaniem dźwigni, na najczęstszych kryptowalutach. Przede wszystkim etapowi świetne rozwiązanie zarówno dla kobiet dopiero realizujących swoją okazję na tym zbycie kiedy również dla aktywnych inwestorów. Z pewnością wielki przychód na ostatnie stanowią prostsze niż u konkurencji prowizje. Wartym uwagi istnieje i dużo intuicyjny i oszczędny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Tarnogród

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z szerokim lewarem, w wysokości nawet do 400X .Oznacza to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest płacona od pośrednika. Wielkość biznesu jest związana absolutnie z wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na stanie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na podstawie nie ma handlu rzeczywistego. Są wyłącznie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w układu do dolara. Podsumowując stanowi więc handel kontraktami różnic cenowych CFD. A na Monfex zarabiamy zarówno na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy oraz na ich spadku (pozycje krótkie-short).

 

Z pewnością, w układu do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma prosi o dużo lepszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, że jej kontrakty nie mają określonych ram czasowych. Mogą to zostać obalone w pewnym momencie.
Doradca inwestycyjny Tarnogród

Kryptowaluty na Monfex.
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X oraz możliwością handlu długimi i szybkimi pozycjami na ponad 200 instrumentach. Do decyzji istnieje i dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut zintegrowanych z amerykańskim dolarem. Chodzą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex stanowi bardzo popularne. W planie rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Oczywiście na cel konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail otrzymamy wiadomość o założeniu konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata środków.
Z pewnością, w planie rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy pracować. Do wyboru jesteśmy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W sukcesu pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a potem kopiujemy adres do schowka lub stosujemy z kodu QR. Następnie, na przekazany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w rozwoju godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansę szybkiego nabycia kryptowalut. Ogranicza się to natomiast z pobraniem prowizji. Niewątpliwie stanowi więc związane z faktem, że zakup przy użyciu karty podejmuje się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W produkcie pośrednik potrąca cenę w wysokości 3,5% z jakiejś sprzedaży lub z każdych 10 USD, w zależności z tego, jaka z kwot jest wyższa.

Doradca inwestycyjny Tarnogród

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z platformy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po zaprezentowaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który korzystają zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki przesyłane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i ceny.
Z pewnością jedną z największych wartości Monfex są niskie opłaty i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu a przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. Dodatkowo musimy się też liczyć z poniesieniem kosztów naliczanych za jakiś dzień otwartego kontraktu. Podnosi on teraz zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za jakiś dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na stanie 2000 USD, po odjęciu prowizji również kolejnych opłat pozostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową przygotowaną do handlu kryptowalulatmi z zastosowaniem dźwigni . Udostępnia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Znaczy to, że zakład miany jest między giełdą a klientami i uzyskuje się do gier przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki miany istnieje na wielokrotność wniesionych środków, które z zmiany pożyczane są z nowej strony. Wysokość danego biznesu jest jednak ściśle skojarzona z funkcją używanej dźwigni. A oczywiście przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przysporzyć się do poważnych zysków, należy ale mieć, iż handel przy użyciu dźwigni obowiązuje w dwie strony. A może spowodować ogromne wpływy, ale jeszcze i duże straty. Dlatego też określony jest dobry rozsądek i wdrażanie dźwigni idealnej do stanu posiadanej już informacji i nauki.

Doradca inwestycyjny Tarnogród

Handel, a bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest całkiem bezpieczny, ponieważ podstawa jest zdecentralizowana. Chroniony jest zarówno system kiedy i metoda wykorzystywana w Monfex. Depozyt każdego Użytkownika przechowywany jest w portfelu z prowadzeniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Wartym uwagi jest fakt, iż jako Mężczyzna posiadasz wstęp do raportów i ekstraktów z konta w pewnym momencie. W jakiejś chwili możesz te się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego bezpieczeństwa i kontrole naszych kont masz nadzieja dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę wielkim zagrożeniem dla konsumenta że żyć wyłącznie sam użytkownik, a tak naprawdę niedostosowanie dźwigni do stanu myśli i nauki gracza. A przed rozpoczęciem gry podaje się dokładne zaznajomienie się z targiem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze te warto zaczerpnąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym plusem istnieje te możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Środki” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi dane dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje też handlującym wstęp do webinarów szkoleniowych i do bloga zawierającego aktualne wiadomości z poziomu aktualizacji branżowych, aktualizacji budowy i co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Tarnogród

Mon fex- wizualna ocena platformy.
Interfejs podstawy jest harmonijny i nietrudny w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu przejawia się główny panel. Po jego lewej stronie zlokalizowane są te informacje dotyczące salda oraz zysku, a dodatkowo strat dla aktualnie wysokich pozycji. Coraz niezwykle dużym jest, że zostały tam również zamieszczone informacje dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej proste są komunikaty na materiał dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza i na bieżąco aktualne marże podejmowane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmiany poniżej wykresu proste są opcje dotyczące zakupu kiedy i sprzedaży oraz księga zleceń.Oczywiście z tego etapu prosta istnieje ponad cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali także o danie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Odpowiedzialne są one w zakładce ”Zasoby” na karcie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z wszelką pewnością Monfex jest odpowiednią polecenia podstawą do handlu z zastosowaniem dźwigni. Konkludując stanowi ona swoja, intuicyjna i delikatna zarówno dla młodych kiedy i mocnych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi bezsprzecznie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz pewien czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z zmiany anulowanie danego zajęcia w jakiejś chwili. Wartym uwagi istnieje i niewątpliwie aspekt, iż dla nabywców jest jasna całodobowa infolinia. Z pewnością istotnym jest, że każdemu istnieje i przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną funkcję odgrywa też przyjazne przystąpienie do klienta. Bo dzięki łatwemu dojazdowi do materiałów edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje nadzieję na zwiększenie stanu naszych umiejętności w zabawie z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Tarnogród

Ogólnie w pełnym środowisku społeczności inwestorskiej, platforma zajmuje się uznaniem i znacznie delikatną oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie prosty interfejs, szybką reakcję planu na budowane operacje także olbrzymią kwotę i przyjemny wstęp do materiałów edukacyjnych. Oczywiście opinie na jej element każdy może bez problemu znaleźć na forach również w środowiskach społecznościowych.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments